Úvod / Články / Technológie a benefity značiek / Hüppe – Sprchové vaničky EasyStep

Hüppe – Sprchové vaničky EasyStep

 

Sprchové vaničky Hüppe EasyStep. sú optimálne riešenie pre váš sprchový priestor. Vyznačujú sa jednoduchou montážou priamo na podlahu, povrchom príjemným na dotyk, možnosťou vytvorenia bezbariérového prechodu do sprchového kúta. Pre sériu EasyStep je dostupné aj vyhotovenie obdĺžnikovej vaničky na mieru.

Špeciálny materiál vaničiek funguje ako akumulátor tepla, je odolný a tlmí zvuky. Použitím vaničiek je možné s výhodou realizovať veľkorysé a individuálne sprchové plochy pre rôzne situácie zabudovania. Ideálne sú aj na renováciu starých kúpeľní vzhľadom k ich malej stavebnej výške a inovatívnemu odtokovému systému. Tvar umožňuje obloženie dlaždicami priamo k okraju vaničky. Nie sú potrebné žiadne podstavce na vaničku, čím je zjednodušená celá montáž.

 

HUPPE EasyStep walk-in sprchový kút

 

Benefity sprchovej vaničky EasyStep

 

HÜPPE EasyStep bezbariérové zabudovanie priamo do podlahy

S výškou vaničky len 30 mm je HÜPPE EasyStep obzvlášť vhodná na bezbariérové zabudovanie priamo do podlahy.

Huppe EasyStep Povrch Gelcoat používaný aj pri stavbe jacht.

Povrch Gelcoat používaný aj pri stavbe jácht je vyslovene odolný: • proti obitiu a oderu • farebne stabilný • ľahko udržiavateľný

Sprchová vanička vyrobená z kremičitého piesku, kamennej múčky

Materiál vaničiek HÜPPE, v ktorom je okrem iného použitý prírodný materiál ako kremičitý piesok a kamenná múčka, vykazuje priaznivé tepelne akumulačné vlastnosti a je preto veľmi príjemný na dotyk s pokožkou a príjemne sa po ňom chodí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prehľad rozmerov a cien sprchových vaničiek nájdete v našej ponuke na stránke Hüppe EasyStep.

 

HUPPE EasyStepvanička - priechodný sprchový kút

 

Video

 

Fotogaléria