O nás

MyBath: Svetové a štýlové kúpeľne na jednom mieste

To najlepšie, najkvalitnejšie a najpredávanejšie zo sveta kúpeľní vám prináša nová exkluzívna značka MyBath. Pod týmto označením nájdete celoslovenskú sieť kúpeľňových štúdií. V našom katalógu nájdete len produkty svetových značiek, štýlovej kúpeľňovej sanity, obkladov a trendových doplnkov za skvelé ceny. Všetko na jednom mieste!

Ako to funguje?

Sieť kúpeľňových štúdií MyBath zastrešuje najkvalitnejšie značky zo sveta kúpeľní. Všetky najnovšie trendy nájdete odteraz na jednom mieste. Stačí si len vybrať predajcu a tovar a my vám ho doručíme priamo do predajne, ktorá je k vám najbližšie a tam si ho môžete pozrieť na vlastné oči.

Čo musíte urobiť?

V pohodlí domova si prezriete ponuku značkového sortimentu zaradeného do ponuky MyBath na našej stránke.  Na jednom mieste porovnáte produkty rôznych značiek, parametre a nájdete všetky dôležité informácie o značkách a produktoch. Je nám jasné, že kupovať špičkové vybavenie kúpeľne nebudete len tak “naslepo” cez internet. Na našej stránke si preto jednoducho vyberiete najbližšieho predajcu, kde si môžete produkty pozrieť na vlastné oči, otestovať a získať zadarmo odbornú radu. Ak budete spokojní, tovar si jednoducho odnesiete z kamennej predajne.

 

    Adresa:

  • Bratislavská 11/A, 92101 Piešťany (budova Domoss Technika)
  • Kontakt:

  • tel.: +421 918 560 224 e-mail: mybath@mybath.sk

Mapa

Domoss Euronics – Showroom Faber

Bratislavská 11/A, 92101 Piešťany
tel.: +421 918 560 224
e-mail: mybath@mybath.sk Nájdi trasu