Úvod / Články / Novinky / ZEHNDER – Konfigurátor pre ľahký výber kúpeľňového radiátora

ZEHNDER – Konfigurátor pre ľahký výber kúpeľňového radiátora

Nelámte si už hlavu nad výberom vhodného radiátora pre vašu kúpeľňu. Výrobca Zehnder prichádza s online konfigurátorom, ktorý vám uľahčí vyber a hlavne nájdete produkty overenej švajčiarskej kvality. V novom online konfigurátore si ľahko navrhnete a vyberiete radiátor či už pre sušenie uterákov alebo pre vykurovanie kúpeľne vo všetkých cenových úrovniach. Rýchlo získate špecifikáciu zvoleného designu, farby a rozmeru radiátora s vhodnou pripojovacou sadou, objednávacími číslami, tepelným výkonom a cenníkovou cenou.

Kvalita švajčiarskej značky Zehnder

Pri voľbe kúpeľňového radiátora by mal byť kladený dôraz nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu prevedenia a jeho vzhľad. Lacné radiátory môžu vo vlhkom prostredí kúpeľne skoro korodovať. Zvolením kúpeľňového radiátora od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate prvotriedny výrobok s dlhou životnosťou. Kvalitné dvojvrstvové lakovanie s elektrostatickým nanášaním základnej a potom vrchnej práškové farby, rovnako ako vysoko akostné chrómovanie s galvanizáciou štyrmi kovovými vrstvami Cu-Ni-Ni-Cr zaručujú dokonalo hladký a tvrdý povrch s vysokou odolnosťou proti korózii.

Návrh radiátora do kúpeľne vo všetkých cenových úrovniach

Využite pre návrh radiátora do kúpeľne úplne nový online konfigurátor. Získate špecifikáciu zvoleného designu, farby a rozmeru radiátora s príslušenstvom, objednávacími číslami, technickými údajmi a cenou. Po ukončení konfigurácie si návrh môžete uložiť alebo odoslať emailom a následne svoj výber poslať niektorému z predajcov siete MyBath. Máte rovnako možnosť prejsť na webové stránky výrobcu, kde získate podrobné informácie k navrhnutému radiátoru a prezentáciu ďalších produktov. V tlačovej podobe alebo online na stiahnutie je k dispozícii hlavný katalóg kúpeľňových radiátorov Zehnder – Hrejivé teplo v kúpeľni.

ZEHNDER Metropolitan radiátor biely

ZEHNDER Metropolitan kúpeľňový radiátor biely

Ľahká konfigurácia v niekoľkých krokoch

 

Krok 1: Voľba výšky radiátora podľa počtu užívateľov kúpeľne & účel použitia radiátora – „Sušenie uterákov“ alebo „Vykurovanie kúpeľne & sušenie uterákov“

Krok 2: Spôsob vykurovania – teplovodné, kombinované alebo elektrické

Krok 3: Design a farba radiátora – výber zo 17 sérií radiátorov Zehnder, z takmer 50 farieb, chrómu a nerezovej ocele.

V 3.kroku konfigurátora si zvolíte design zo 17 najpredávanejších kúpeľňových radiátorov Zehnder. Aby ste si mohli dobre vybrať, môžete si pri každom radiátore pozrieť tri obrázky.

Krok 4: Výber konkrétneho rozmeru radiátora

Krok 5: Voľba vhodnej pripojovacej sady – ako dôležitého funkčného a estetického prvku radiátora

Krok 6: Finálna špecifikácia a jej uloženie do Excelu alebo odoslanie emailom

Konfigurátor kúpeľňových radiátorov ZEHNDER krok 6

V poslednom 6.kroku sa Vám zobrazí finálna špecifikácia Vami konfigurovaného radiátora, ktorú si môžete stiahnuť v Exceli alebo odoslať emailom.

 

Akcia Colours free – radiátor v matnej čiernej a iných farbách za cenu bieleho

 

V rámci tejto dlhodobej akcie si môžete zaobstarať 10 typov najobľúbenejších kúpeľňových radiátorov v 6 najžiadanejších farbách za cenu radiátora v základnej bielej farbe RAL 9016. Ponuka radiátorov a farieb v akcii sa priebežne aktualizuje. Od 1.4.2021 platí:

  • pre designové kúpeľňové radiátory: Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym, Zehnder Vision + nový Zehnder Klaro
  • na týchto 6 vybraných farebných odtieňov: Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Beige Quartz 0523, Inox Look 0332 a tmavo šedú Anthracite Grey 7016

 

 

Zehnder – teplo v tej najkrajšej podobe.

Designové radiátory švajčiarskej značky Zehnder vytvoria nielen teplejší, ale aj krajší domov.

Spájajú v sebe výnimočný design a prvotriednu kvalitu. Funkčnosť je samozrejmá. Zabezpečia pohodu a príjemné teplo v kúpeľni. Sú ideálne pre sušenie uterákov. Viete ich harmonicky integrovať do najrôznejších životných štýlov. Bez nich sa praktická kúpeľňa nezaobíde. Výber kúpeľňového radiátora by sme preto nemali podceniť. Pri jeho návrhu môžete využiť nový online konfigurátor.

Kúpeľňový radiátor ZEHNDER KAZEANE biely

 

 

Pokiaľ potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať – mybath@mybath.sk

Fotogaléria