Úvod / Kúpeľňa / Vero Air

Vero Air

Nová séria sanitárnej keramiky interpretuje nadčasovú geometriu súčasnej kúpeľne. Konzistentne hranatý dizajn série Vero, ktorá bola prezentovaná v roku 2001 je jednou z klasík spoločnosti DURAVIT. Kolekcia Vero Air je vďaka novým technickým technológiám dnešnej doby kompletnou kúpeľňovou sériou, ktorá kombinuje nezameniteľný charakter originálu s novou precíznosťou.

Umývadlová zostava sa môže pochváliť zjednodušeným povrchom, malými a presnými polomermi, optimalizovanými proporciami a úzkou hranou. Umývadlá Vero Air možno kombinovať s umývadlovými skrinkami a vysokými skrinkami z nábytkovej série Vero, L-Cube a c-bonded. Tým je vytvorená kúpeľňová séria so silnou, dizajnovo orientovanou identitou. Pre umývadlá rôznych rozmerov je tiež dostupný štýlový nábytkový rám v chrómovom prevedení. Elegantné nohy sú výškovo nastaviteľné, pričom tyčové profily po stranách slúžia ako držiak uteráku.

WC misa je ozaj veľkou senzáciou. Nielen z pohľadu dizajnu, ale aj funkcie. Jednoduchý obdĺžnikový tvar je zakončený jemnou krivkou smerujúcou smerom dole. Tým zvýrazňuje precíznosť a zároveň je harmonicky zaoblený. Vo vnútri je zlepšená Rimless® technológia, ktorú je možno použiť po prvýkrát pri hranatom WC.

Či sa jedná o voľne stojacu vaňu, vaňu stojacu pri stene alebo rohovú vaňu, vždy reprezentuje dokonalý a jednoduchý tvar obdĺžnika. Jednoduché bezšvové akrylátové opláštenie vytvára monolitický vzhľad. Úzky okraj umožňuje vytvoriť väčší priestor vo vnútri. Nemusí to byť len vaňa! Vytvorte si vlastný wellness s dostupným Air sytémom, LED osvetlením alebo Sound systémom.

Výber zo série nájdete v našej ponuke DURAVIT Vero Air .

Ďalšie informácie získajte v našich štúdiách – MAPA ŠTÚDIÍ .

 

Odporučte svojim priateľom