Úvod / Kúpeľňa / DuraSquare

DuraSquare

V sérii DuraSquare dizajnéri skombinovali zdanlivé protiklady. Jasnosť, precíznosť a jednoduchosť prechádza celou sériou, ktorá je nielen moderná a nadčasová. Umývadlá obsahujú extrémne presné rovnobežky, ktoré zvýrazňujú oblé prechody vo vnútri umývadla. Vďaka inovatínemu materiálu DuraCeram® sú okraje presné a veľmi tenké, čím je maximalizovaná veľkosť umývacej plochy.

Miska na dosku je dostupná s glazovanou stranou a zdvihnutým okrajom a môže byť umiestnená pred zrkadlom. Nové, kovové podstavce dokonale doplňujú sériu DuraSquare. Sú dostupné v modernej matnej čiernej alebo chrómovej farbe. Obzvlášť flexibilné – výškovo nastaviteľné a s možnosťou voľby držiaku uteráka na pravej alebo ľavej strane. Praktická sklenná polička vytvára ešte viac úložného priestoru, či už sa jedná o podstavec stojaci alebo závesný.

Vane sú vyrobené z inovatívneho, minerálneho materiálu DuraSolid® a perfektne harmonizujú s dizajnom umývadiel. Ponúka pôsobivo presné línie a príjemný pocit, či už sa jedná o volne stojacu, vstavanú, rohovú alebo variantu k stene. Inovatívny materiál umožňuje výrobu vaní bez viditeľných spojov, a tak pôsobia ako keby boli odliate z jediného kusu.

Výrobky tejto série si môžete pozrieť v našich štúdiách a v ponuke DURAVIT DuraSquare .

 

Odporučte svojim priateľom