Úvod / Kúpeľňa / Starck 3

Starck 3

Sériou Starck 3 spôsobil DURAVIT revolúciu vo svete sanitárnych potrieb. Vstúpil s dizajnom do odvetvia, v ktorom hrá dizajn len málokedy veľkú rolu. S rozmanitým programom, ktorý vyhovuje každému a navyše je aj cenovo výhodný, sa stala táto kolekcia neprekonateľná. Umývadlá série sú naozaj zaujímavé kúsky. Zredukované tvary série sú podradené a nadčasovo moderné. Oproti rovnako veľkým polkruhovým umývadlám má obdĺžnikový tvar rozmery, vďaka ktorým ušetrite miesto. A tam, kde je potrebné ušetriť ešte viac miesta pomôže kompaktná verzia.

Varianty vstavaných umývadiel Starck 3 poskytujú formálne aj funkčné výhody. Vzhľad materiálov ako je kameň, drevo alebo iný povrch pôvabný a súčasne vznikne veľká odkladacia plocha a každý priestor možno optimálne využiť.

Dostupné sú varianty: závesné, závesné s polnohou, zápustné či podzapustné umývadlo. Novou možnosťou pri tejto sérii je práve podzápustné umývadlo, ktoré sa dá zapustiť do dosky Duravit tak, aby vznikol opticky jednotný prechod. Nevzniknú tak žiadne špáry, čím je garantované bezproblémové čistenie.

Všetky produkty sú dostupné aj v prevedení s povrchovou úpravou WonderGliss.

Výber zo série nájdete v našej ponuke na stránke DURAVIT Starck 3 .

 

Odporučte svojim priateľom