Úvod / Kúpeľňa / PLAN(2017)

PLAN(2017)

Kolekcia PLAN od firmy KEUCO v sebe zjednocuje elegantné tvary, trvanlivú kvalitu a prvotriednu funkciu. Svetovo známa kolekcia z dielne Tesseraux + Partner získala radu ocenení za dizajn. Koncept vybavenia kúpeľní PLAN zahŕňa celé spektrum armatúr a doplnkov, kúpeľňového nábytku a umývadiel, ale aj zrkadiel s osvetlením a bez osvetlenia. V sérii PLAN sa nájdu vždy vhodné riešenia.

Armatúry a doplnky tejto série sa vyznačujú nadčasovou estetikou. Pôsobivé a čisté tvary budú aj po rokoch moderné. Hlavným dizajnovým prvkom je valec v jemných variantách, ohnutý, sledujúci tok vody. Lesklý chrómový povrch, matný hlinník a kvalitná ušľachtilá oceľ, otvárajú široký priestor pre individuálne návrhy a projetky kúpeľní.

Umývadlový nábytok a zrkadlá s osvetlením upútajú pozornosť svojou harmóniou farieb a vytvárajú tak pokojný obraz. Farebne zladení a zároveň veľmi pôsobivý kúpeľňový nábytok sa pre ešte lepší dojem dodáva s filigránskym kovovým podstavcom. Takto kúpeľňová séria PLAN vytvára prechod od modernej klasiky ku klasike zajtrajška.

Viac informácií o kúpeľňových doplnkoch a armatúrach sa dozviete v našich štúdiách – MAPA ŠTÚDIÍ .

 

Odporučte svojim priateľom