Úvod / Kúpeľňa / Phantom Black

Phantom Black

GROHE Phantom Black: Objavte nový odtieň čiernej

Vidíte to čierno? To v tomto prípade nie je zle, naopak. Naše produkty obliekli nový kabát v podobe odtieňa Phantom Black. Vybrať si môžete z niekoľkých dizajnových radov čiernych kúpeľňových batérií, a to ako umývadlových, tak aj vaňových a bidetových. V kombinácii so zladenými sprchami a splachovacími tlačidlami vo farbe Phantom Black dotiahnete vzhľad svojej kúpeľne k dokonalosti. Čerešničkou na torte sú potom doplnky vo farbe GROHE Phantom Black. Elegantný a sofistikovaný dizajn v kombinácii s hladkým čiernym povrchom pozdvihne estetickú úroveň každej kúpeľne.

Nová generácia povrchovej úpravy

Tento nový povrch posúva čiernu na ďalšiu úroveň a nemusíte sa báť jeho poškriabania. Nová povrchová úprava je výnimočne odolná vďaka špeciálnej technológii lakovania. Stáva sa tak odolnejšia proti korózii, vyblednutiu a poškriabaniu, rovnako tak je odolnejšia pre bežné používanie – napríklad odtlačky prstov na nej nebudú viditeľné, čo je výhoda v porovnaní s inými povrchovými úpravami. Výnimočne matný a hladký povrch tak bude vyzerať vždy skvele a poskytne vašej kúpeľni dokonalý nádych luxusu.

 

Nechajte čiernu žiariť

Čierna farba v kúpeľni sa stáva stále populárnejším trendom, ktorý dokáže v interiéri navodiť pocit dokonale nadčasovej elegancie. Čierne odtiene môžu poskytnúť silný kontrast k ostatným svetlým prvkom a oživiť tak priestor. Spoznajte ikonický dizajn produktov GROHE v novom odtieni Phantom Black aj vy.

Pozrite si produkty zo série v našej ponuke GROHE Professional – Phantom Black alebo v prehľadnom katalógu – TU.

 

Odporučte svojim priateľom