Úvod / Kúpeľňa / Victorian

Victorian

Módna návrhárka narodená v Aténach Mary Katrantzou, ktorá študovala architektúru v USA a módny a textilný dizajn v Londýne, je známa svojimi farebnými digitálnymi výtlačkami, ktoré sa vyznačujú vysokou estetikou, remeselným spracovaním a opulentnými ornamentmi. Myšlienka spolupráce medzi Mary Katrantzou a Villeroy & Boch vznikla v nadšení umiestniť chápanie módy do priestorového kontextu. V spoločnom úsilí vyvinuli všestranný, jasne štruktúrovanú dizajnovú sériu obkladov a dlažieb: VICTORIAN BY MARY KATRANTZOU.

Charakteristický je pre sériu pestrofarebný viktoriánsky motýľ na pozadí s bielym a čiernym mramorovým vzhľadom. Tento vzor je obohatený o klasické geometrické vzory, ktoré v kombinácii s motívmi motýľov alebo bez nich ponúkajú rôzne varianty dekorov pre návrh náročného interiérového dizajnu kúpeľní, ale aj iných miestností v interiéri.

Spoznajte výber zo série v našej ponuke na stránke Villeroy & Boch – Victorian. V našich štúdiách sa dozviete viac informácií navštívte nás – mapa štúdií.

Odporučte svojim priateľom