Úvod / Kúpeľňa / TUXEDO

TUXEDO

Dlaždice s drevenným vzhľadom sú veľmi žiadané. Nie je to nič prekvapivé, pretože takéto dlažby dodávajú prirodzenému vkusu moderný dizajn a ponúkajú aj praktické výhody. Dlaždice sú oveľa jednoduchšie na údržbu a sú tvrdšie ako drevené podlahy, čím si zachovávajú vzhľad v dlhodobom horizonte.

Vďaka úspešným sériám NATURE SIDE a LODGE ponúka spoločnosť Villeroy & Boch dva atraktívne drevenné vzhľady. V súlade s heslom „znovuobjavenie originality“, sú navrhnuté tak, aby priniesli špeciálny a legantný vzhľad dreva inšpirovaný luxusným tvrdým drevom severoamerických drevín. Dizajn kolekcie TUXEDO vyrobenej technológiou Vilbostone, obsahuje jemné, dlhé zrná s malým počtom inklúzií, čím je zaistený autentický vzhľad pravého dreva. V našej ponuke nájdete všetky 4 farebné odtiene odstupňované od svetlo šedej až po odvážnu tmavo hnedú farbu. TUXEDO je možné použiť na stenách ako aj podlahách v kúpeľni, ďalších izbách či ako obloženie krbu. Tým vytvoríte vnútornú harmóniu a pocit tepla.

TUXEDO je k dispozícii v dĺžke 120 cm, v šírke 20 cm a 30 cm. Kombináciou rôznych odtieňov možno vytvoriť typický kontrastný a harmonický vzhľad parketových podláh. Súčasťou konceptu sú aj dekoratívne dlaždice vo formáte 30 x 30 cm a klasické štvorcové mozaiky vhodné napríklad do sprchového kúta. Samozrejmosťou je aj sokel vo formáte 7,5 x 120 cm. Vďaka odolnosti voči nízkym teplotám môže poslúžiť aj ako vonkajší obklad alebo dlažba.

Podrobnejšie informácie nájdete v katalógu MyBath obklady a dlažby Villeroy & Boch  a v našich štúdiách – MAPA ŠTÚDIÍ.

 

Odporučte svojim priateľom