Úvod / Akcie a súťaže / Aktuálne akcie / Sprchové vaničky Hüppe EasyStep – AKCIA

Sprchové vaničky Hüppe EasyStep – AKCIA

 

Prinášame vám zvýhodnené ceny na sprchové vaničky Hüppe EasyStep. Skvelá zľava -25% platí na vaničky všetkých rozmerov. Optimálne riešenie vaničiek pre váš sprchový priestor sa vyznačuje jednoduchou montážou priamo na podlahu, povrchom príjemným na dotyk, možnosťou vytvorenia bezbariérového prechodu do sprchového kúta. Pre sériu EasyStep je dostupné aj vyhotovenie obdĺžnikovej vaničky na mieru.

Špeciálny materiál vaničiek funguje ako akumulátor tepla, je odolný a tlmí zvuky. Použitím vaničiek tejto série je možné s výhodou realizovať veľkorysé a individuálne plochy pre rôzne situácie zabudovania. Ideálne sú aj na renováciu starých kúpeľní vzhľadom k ich malej stavebnej výške a inovatívnemu odtokovému systému. Tvar umožňuje obloženie dlaždicami priamo k okraju vaničky. Nie sú potrebné žiadne podstavce na vaničku, čím je zjednodušená celá motáž.

 

HUPPE EasyStep walk-in sprchový kút

 

Benefity sprchovej vaničky EasyStep

 

HÜPPE EasyStep bezbariérové zabudovanie priamo do podlahy

S výškou vaničky len 30 mm je HÜPPE EasyStep obzvlášť vhodná na bezbariérové zabudovanie priamo do podlahy.

Huppe EasyStep Povrch Gelcoat používaný aj pri stavbe jacht.

Povrch Gelcoat používaný aj pri stavbe jacht je vyslovene odolný: • proti obitiu a oderu • farebne stabilný • ľahko udržiavateľný

Sprchová vanička vyrobená z kremičitého piesku, kamennej múčky

Materiál vaniček HÜPPE, v ktorom je okrem iného použitý prírodný materiál ako kremičitý piesok a kamenná múčka, vykazuje priaznivé tepelne akumulačné vlastnosti a je preto veľmi príjemný na dotyk s pokožkou a príjemne sa po ňom chodí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HUPPE EasyStepvanička - priechodný sprchový kút

 

Prehľad rozmerov a cien sprchových vaničiek nájdete v našej ponuke na stránke Hüppe EasyStep alebo v letáku Akcia Hüppe EasyStep

 

Fotogaléria